آخرین مطالب

مدل مانتو پاییزه ۱۴۰۰

مدل مانتو پاییزه ۱۴۰۰

https://rozup.ir/view/3398928/manto-3908%20(10).jpg

https://rozup.ir/view/3398919/manto-3908%20(1).jpg

مدل مانتو پاییزه ۱۴۰۰

بهترین رنگ برای پاییز کدام است؟

هرچند در انتخاب رنگ سلیقه حرف اول را می زند ولی باید بدانیدقهوه ای تیره ، عسلی ، کهربایی ، قهوهای با رگه های سبز ، زیتونی ، فیروزه ای از جمله رنگ های مناسب برای انتخاب مانتو در فصل پاییز هستند استفاده از رنگ بنفش به خصوص بنفش تیره، در روزهای پاییزی نشان دهنده اعتماد به نفس بالا و داشتن قدرت تصمیم گیری در فردی است که این رنگ را برای پوشش خود انتخاب کرده است. بنفش تیره از محکم ترین و پایدارترین رنگ هاست و حس اقتدار زیادی به افراد می دهد.قرمز رنگی تند و آتشین در طبیعت است که به راحتی نمی توان از آن گذشت. این رنگ را زمانی انتخاب کنید که می خواهید در جایی بدرخشید و توجه بیشتری به سمت شما باشد. رنگ های قرمز تیره را می توانید با رنگ های خنثی یا رنگ های روشن تری از طیف قرمز هماهنگ کنید.رنگ رز بیشتر در لباس های زنانه استفاده می شود و محبوبیت نسبتاً بالایی در بین رنگ های پاییز و در بین خانم ها دارد. این رنگ بسیار لطیف و پر احساس است، اگر می خواهید گرمی را در روزهای سرد به خود و اطرافیانتان منتقل کنید رنگ رز مناسب شما خواهد بود.

پارچه پاییزه سوییت

اگر به تازگی به بازار رفته باشید احتمالا تعداد زیادی از مانتو های پاییزه با پارچه سوییت را دیده ایید .پارچه های سوییت از مرحله ی آخر پرداخت چرم ایجاد می شوند به همین دلیل به آن ها سوییت چرم هم نیز می گویند .سوییت ها از پارچه های مناسب پاییز برای انواع مانتو های پاییزی، پالتو و همچنین بوت ها می باشند که به خوبی بر تن می نشیند.برای خرید پارچه سوییت برای لباس های پاییزه این موضوع را در نظر داشته باشید که سوییت ها بسیار ظریف و زیبا هستند اما یکی از معایب این نوع پارچه به خصوص در رنگ های روشن آن این است که لک ها روی آن به سرعت دیده می شود.
پارچه مخمل کبریتی

شاید یکی از معروف ترین پارچه های پاییزی، پارچه مخمل کبریتی می باشد که بیشتر در قدیم استفاده می شد به خصوص برای انواع شلوارها از پارچه مخمل کبریتی استفاده میشد اما امسال یکی از ترندهای پاییز لباس هایی با پارچه مخمل کبریتی می باشد که بسیار گرم و مناسب این فصل می باشد.پارچه های مخمل کبریتی دارای راه راه های برجسته می باشند که یکی از تفاوت های آن با پارچه های مخمل ساده است.شما می توانید برای انواع کت ها، پالتوها و مانتوهای پاییزی خود از مخمل کبریتی استفاده کنید همچنین اگر از آن دسته افرادی هستید که به پوشیدن دامن در پاییز علاقه دارید می توانید از مخمل کبریتی برای دامن های پاییزی خود استفاده کنید.
پارچه فوتر

پارچه های فوتر به نسبت سایر پارچه های پاییزه ضخامت بیشتری را دارد و از دسته پارچه های پشمی محسوب می شود شاید بیشتر کاربرد آن برای زمستان باشد اما شما می توانید از نوع لطیف تر آن برای مانتوهای پاییزه نیز استفاده کنید .

پارچه های فوتر پشمی و نرم و لطیف هستند و به نسبت پارچه های سوییت و مخمل استقامت بیشتری را دارند .
مانتو بلند برای افراد کوتاه قد مناسب است؟ مانتو بلند برای افراد کوتاه قد مناسب است؟

پارچه کشمیر

پارچه های کشمیر به خصوص کشمیرهای چهارخانه از آن دسته پارچه هایی هستند که از قدیم مورد استفاده قرار می گرفتند و همچنان در پاییز و زمستان کاربرد بسیار زیادی را دارند.پارچه های کشمیر هم نیز از دسته پارچه های پشمی هستند که برای انواع کت، مانتو های پاییزه، پالتو، دامن و پیراهن ها استفاده می شوند.در هنگام خرید پارچه های کشمیر شما تنوع بسیار زیادی را می بینید بعضی از پارچه های کشمیر ریزش ندارند و در واقع برای لباس های ایست دار مناسب هستند و پارچه های کشمیر لطیف تر ریزش دارند و برای پیراهن ها و دامن ها بسیار مناسب هستند .
چرم های مصنوعی

همه پالتوهای چرم را در زمستان و پاییز زیاد دیده اییم اما این موضوع را در نظر داشته باشید که پالتوهایی با چرم مصنوعی نازک تر و ظریف تر هستند و به همان نسبت گرمای کمتری را دارند و چرم های طبیعی ضخیم تر هستند و برای زمستان مناسب تر می باشند.
پارچه های فلانل

پارچه های فلانل نیز یکی دیگر از پارچه های مناسب پاییز و زمستان می باشند که از نخ های پشمی تهیه می شوند و بسیار زیبا و شیک می باشند .فلانل ها به نسب فوتر ها ظریف تر می باشند .پارچه های فلانل بسیار لطیف هستند و برای انواع مانتوهای پاییزه، پالتو، دامن پاییزی و پیراهن ها مناسب می باشند.

مدل مانتو باتوجه به رنگ پوست

در نظر گرفتن قواعد انتخاب رنگ مناسب برای لباس باعث می شود تا زیباتر و خوش هیکل تر به نظر بیاید.

رنگ پوست معمولی

این خانم ها می توانند از هر رنگ مانتویی استفاده کنند هر دو رنگ تیره و روشن با این رنگ پوست همخوانی دارد.

رنگ پوست تیره

افزادی که پوست تیره دارند برای اینکه نشاط و شادابی به چهره خود ببخشند باید از رنگ های روشن در پوشش خود استفاده کنند. این خانم ها بهتر است از رنگ های سفید، آبی روشن، طوسی روشن، بژ و صورتی انتخاب کنند.

رنگ پوست روشن

رنگ هایی مناسب این گروه است که با رنگ پوستشان تضاد داشته باشد. این خانم ها بهتر است از رنگ های آبی ملایم؛ آبی سیر،قهوه ای و بژ استفاده کنند و رنگ هایی مثل قرمز، زرد، نارنجی، سفید، ارغوانی، صورتی پرهیز کنند.

https://rozup.ir/view/3398921/manto-3908%20(3).jpg

  مدل مانتو پاییزه اسپرت

https://rozup.ir/view/3398922/manto-3908%20(4).jpg

 مدل مانتو پاییزی

https://rozup.ir/view/3398926/manto-3908%20(8).jpg

 مدل مانتو پاییزه جدید

https://rozup.ir/view/3398928/manto-3908%20(10).jpghttps://rozup.ir/view/3398929/manto-3908%20(11).jpghttps://rozup.ir/view/3398930/manto-3908%20(12).jpghttps://rozup.ir/view/3398927/manto-3908%20(9).jpghttps://rozup.ir/view/3398923/manto-3908%20(5).jpghttps://rozup.ir/view/3398925/manto-3908%20(7).jpghttps://rozup.ir/view/3398924/manto-3908%20(6).jpghttps://rozup.ir/view/3398920/manto-3908%20(2).jpg

هنررقیه

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش