آخرین مطالب

راز پرپشتی موی هندی ها

راز پرپشتی موی هندی ها

https://rozup.ir/view/3156024/%D9%85%D9%88.jpg

4 راز ناگفته ی هندی ها برای داشتن موهای بلند و پرپشت
زمانی که به فکر داشتن موهای بلند و زیبا هستیم یا در مواقعی که راهی برای درمان ریزش مو جستجو می کنیم به سراغ راز موهای هندی ها هم خواهیم رفت ، رازهایی که شاید کمتر در مورد آنها صحبت شده است  4 گزینه ای که در این بخش از پوست و موی نمناک به انها اشاره خواهیم کرد. مسلماهمه ی افرادموهای پروبلندرادوست دارندکه دراین متن راه حل هایی رادراختیارتان میگذاریم .
نسخه هایی گیاهی که راز پرپشتی موهای هندی هاست
ژل آلوئه ورا
هندی هاحدود4000سال پیش پی به خواص آلوئه ورا برده اند. تقریبا همه ی ما میدانیم ژل آلوئه ورا بیشتر از 20 ویتامین دارد ویتامین هایی که مغز سر را تقویت و جریان خون و رشد مو را بهبود می بخشد.
ژل آلوئه ورا همچنین حاوی پلی ساکارید و گلیکوپروتئین است که رشد مو را تقویت میکند ؛ اگر دچار کچلی بر اثر استرس و کمبود غذایی شدید هستید ژل آلوورا به کمک شما خواهد آمد برای این کار کافیت برگ آلوئه ورا را باز کنید و ژل ان را بیرون آورید و داخل مخلوط کن بریزید و روی سرد بمالید.
 راز موهای هندی ها
روش استفاده آلوئه ورا به عنوان راز موهای هندی ها
راز جالب موهای هندی ها شست و شو با آب سرد است
این بخش مربوط به سبک زندگی افراد می شود وقتی موها را با آب داغ می شوید این گرما فولیکول ها را باز و چربی ایجاد می کند و محل رشد را مسدود میکند اما آب سرد فولیکول ها را می بندد.
راز دیگر زیبایی موهای هندی ها ماسک تخم مرغ
تخم مرغ حاوی پروتئین است که موجب رشد و مرطوب ماندن مو میشود، همه چیزی که نیاز دارید:
دو تخم مرغ تازه
مقداری ماست پروبیوتیک است.
ماست موهای آسیب دیده را درمان و باعث ضخامت آن می شود ؛ برای تهیه ماسک تقویت موهای سر ابتدا سفیده و زرده تخم مرغ را ازهم جدا کنید بعد به سفیده 4 تا قاشق ماست اضافه و خوب ترکیب کنید و روی سر بمالید و 20دقیقه بعد با آب سرد بشویید.
موهای زنان هندی
راز موهای زنان هندی چیست؟
روغن مخصوص موهای هندی ها
روغن های زیادی برای تقویت مو داریم اما هندی ها روغن بادام ،روغن درخت چای را پیشنهاد می کنند چراکه این روغن ها فواید زیادی برای درمان ریزش مو دارند. فراموش نکنید که به این لیست روغن زیتون یا نارگیل راهم اضافه کنید.
تقویت موها با ترکیب روغن های گیاهی :
6قطره ازهرکدام از این روغنها را ترکیب و به مدت 20 تا 30 دقیقه روی موها بمالید و سپس بشویید.

نمناک

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش