آخرین مطالب

آشنایی با کیف دخترانه

آشنایی با کیف دخترانه

 انتخاب یک کیف مناسب کمی دشوار است. این گمراهی و گیج شدن گاهی ممکن است به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات در رابطه با نوع کیف و کاربرد آن ها پیش آید. در ادامه قصد داریم با انواع کیف دخترانه آشنا شویم تا بتوانیم در راستای خرید یک کیف مناسب کمک هرچند کوچک به شما کرده باشیم.https://rozup.ir/view/3329026/girl-bag-2.jpg

هنگام خرید کیف دخترانه قطعا با تنوع در مدل، طرح و رنگ مواجه می شویم که این تنوع برای ما گمراه کننده خواهد بود، در نتیجه انتخاب یک کیف مناسب کمی دشوار خواهد شد. این گمراهی و گیج شدن گاهی ممکن است به دلیل عدم دسترسی به اطلاعات در رابطه با نوع کیف و کاربرد آن ها پیش آید. در ادامه قصد داریم با انواع کیف دخترانه آشنا شویم تا بتوانیم در راستای خرید یک کیف مناسب کمک هرچند کوچک به شما کرده باشیم.

https://rozup.ir/view/3329026/girl-bag-2.jpg

    کیف دخترانه

انواع کیف دخترانه

انتخاب یک کیف دخترانه مناسب تا حد زیادی به سبک و استایل شما وابسته می باشد. در صورتی که به طور مداوم به محل کار خود رفت و آمد دارید و یا برای فضایی اداری همچون دانشگاه به یک کیف دخترانه نیاز دارید توصیه می شود تا اقدام به خرید یک مدل کیف دخترانه اسپرت نمایید. اما اگر قصد رفتن به گشت و گذار با دوستان خود را دارید بهتر است یک کوله بزرگ و جادار خریداری نمایید. در ادامه با انواع کیف دخترانه که در سال  مد شده اند آشنا خواهیم شد.
کیف اداری

در صورتی که برای محیط دانشگاه، مدرسه و یا محیط کار خود قصد خرید یک کیف دخترانه را دارید کیف اداری دخترانه می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این کیف های دخترانه عموما به گونه ای هستند که امکان حمل لب تاپ شما را نیز فراهم خواهند نمود. این مدل کیف  دارای فضای زیادی می باشد از این رو می توانید به راحتی جزوه های درسی خود را نیز همراه خود داشته باشید. انواع کیف دخترانه اداری شامل کیف چرمی و کیف کتانی هستند.  در صورتی که جزوه ها و پرونده هایی که باید همراه خود حمل کنید وزن زیادی دارند توصیه می شود به جای یک کیف اداری چرمی، یک کیف اداری کتانی یا پارچه ای خریداری کنید که دارای وزن کمتری هستند.

https://rozup.ir/view/3329027/girl-bag-silarmag-3.jpg


کیف دخترانه اداری
کیف دخترانه اداری
اسپرت دوشی

کیف دخترانه اسپرت در اندازه های مختلف در بازار وجود دارند و شما می توانید یک کیف دوشی یک طرفه و مینی را برای خود خریداری نمایید. بند این مدل کیف دخترانه را می توان به صورت اریب از روی شانه عبور داد تا دسترسی به وسایلی همچون گوشی و عینک برای شما ساده شود. شما همچنین می توانید از یک کیف دوشی بزرگ استفاده نمایید و آن را به صورت عمود روی شانه خود قرار دهید.

کیف دوشی دخترانه اسپرت نیز در انواع یک طرفه و اداری در بازار موجود هستند. کیف دوشی دخترانه را می توان در انواع اسپرت یا رسمی و اداری در شکل ها و طرح های متنوع خریداری نمود. خرید این مدل کیف نیز به سلیقه شما وابسته خواهد بود که چه مدل کیف دوشی را می پسندید.
کیف دستی

کیف های دستی نیز در انواع مختلف در بازار وجود دارند. شما می توانید یک کیف دستی شبیه به کیف مسافرتی را برای خود خریداری نمایید. همچنین می توانید کیف دستی را انتخاب نمایید که حمل آن با استفاده از یک بند کوتاه و در اندازه کوچک تر برای شما راحت تر باشد. کیف های دستی عموما دارای دسته کوتاه هستند و طراحی آن ها ممکن است به صورت اسپرت باشد که شباهت بسیار زیادی به کیف های مدرسه قدیم دارند. همچنین این مدل کیف دخترانه در طراحی ساده و شبیه به کیف های زنانه مدرن موجود در بازار هستند. این مدل کیف در انواع بزرگ، دستی مسافرتی و مخصوص خرید در بازار موجود هستند. این مدل کیف های دخترانه عموما برای خرید روزانه مورد استفاده قرار می گیرند. مدل کیف دخترانه دستی مخصوص خرید عموما از مدل های ساده این کیف بزرگ تر هستند و می توان به راحتی خرید خود را داخل آن قرار داد.

https://rozup.ir/view/3329028/girl-handbag-4.jpg


کیف دخترانه دستی
کیف دستی دخترانه
کیف کوله ای

این مدل کیف های دخترانه نیز به کیف های یک طرفه؛ مینی و بزرگ طبقه بندی می شوند. این مدل کیف ها عموما سبک هستند و طراحی آن ها به صورت فانتزی است. در برخی از این کیف ها طرح های سه بعدی برجسته حک شده اند و یا با استفاده از طرح های دست دوز پولکی طراحی شده اند. این مدل کیف به صورت پسرانه نیز در بازار موجود است اما پسرها عموما از مدل یک طرفه آن استفاده می کنند. دختر خانم های خوش سلیقه اکثرا از کیف های کوله ای مینی استفاده می کنند. کیف های کوله ای دخترانه مینی به گونه ای هستند که در صورت خالی بودن طرح و شکل اولیه و همچنین فرم اصلی خود را حفظ نمی کند.
کیف پاکتی

این مدل کیف نیز به عنوان یکی از انواع کیف دخترانه اسپرت شناخته می شود. این مدل کیف ها هیچ گونه بندی به صورت دستی و یا دوشی ندارند اما استفاده از آن ها راحت می باشد. هرچه حجم کیف پاکتی کمتر باشد به دست گرفتن آن ساده تر خواهد بود. این مدل کیف دخترانه اغلب برای مهمانی و مجالس مورد استفاده قرار می گیرد. برخی از این کیف ها دارای یک بند زینتی هستند تا کاربر در صورت استفاده از آن ها احساس خستگی نکند. این مدل کیف به طورکلی به سه دسته فانتزی، کیف پول با بند مچی و مجلسی طبقه بندی می شود. کیف پول پاکتی کوچک در مدل های دو لت و سه لت در بازار وجود دارند که با استفاده از یک بند به دور مچ دست شما وصل خواهد شد.

https://rozup.ir/view/3329029/girl-handbag-silarmag-5.jpg


کیف دخترانه پاکتی
کیف دخترانه پاکتی
مدل کیف دخترانه مجلسی

این مدل کیف دخترانه به صورت زنانه و دخترانه در بازار وجود دارد که تفاوت آن ها در تم رنگی پارچه مورد استفاده در تولید این گونه کیف ها می باشد. این مدل کیف دخترانه در تم دخترانه، رنگی و جذاب نیز در بازار عرضه شده است که دخترخانم های خوش سلیقه می توانند یکی از آن ها را برای خود خریداری نمایند. دختر خانم ها بیشتر رنگ های تند و جیغ این مدل کیف همچون صورتی، سبز و یا آبی را برای خود انتخاب می کنند. اگر می خواهید منحصر به فرد به نظر برسید توصیه می کنیم کیف مجلسی خود را با لباس مهمانی شب خود ست کنید و آن ها را به صورت همرنگ انتخاب نمایید.
کیف های فانتزی دخترانه

یکی دیگر از انواع کیف دخترانه کیف فانتزی می باشد که ظاهری بسیار زیبا و شیک دارد. هر دختر خانم خوش پوشی با توجه به سبک استایل خود می تواند یکی از انواع مدل های کیف دخترانه فانتزی را برای خود انتخاب نماید. اغلب روی این کیف ها استیکرهای فانتزی طراحی شده است که نظر بینندگان را به سوی خود جذب می نماید. طراحی برخی از این مدل کیف ها نیز به صورت هنرهای دستی انجام گرفته است که باعث شده است این مدل کیف ها منحصر به فرد و فوق العاده به نظر برسند.
کیف های دخترانه ساحلی

این مدل کیف های دخترانه بسیار شیک می باشند و تنها برای ساحل دریا کاربرد دارند و استفاده خاص دیگری از آن ها نمی شود. می توانید برای حمل حوله و دیگر وسایل مخصوص ساحلگردی از آن ها استفاده کنید. این مدل کیف ها با توجه به تم رنگی شان دارای آستر ضد آب هستند و طراحی آن ها بسیار سبک است. همانطور که گفته شد این مدل کیف ها برای سفرهای دریایی گزینه مناسبی هستند. اگر قصد خرید یک کیف ساحلی را دارید توصیه می کنیم یک کیف باکیفیت خریداری نمایید تا در صورتی که به شستشوی آن نیاز پیدا کردید آسیب جدی به آن وارد نشود.
کیف با شکل هندسی خاص

این مدل کیف دخترانه با شکل هندسی متفاوت طراحی و راهی بازار شده است. برخی از آن ها شکل یک دایره یا مثلث دارند. این مدل کیف های دخترانه بسیار جذاب و لوکس هستند و قشر خاصی از دخترخانم ها طرفدار این مدل کیف ها هستند. افرادی که با صنعت مد حرکت می کنند عموما طرفدار این نوع کیف ها هستند. این مدل کیف دخترانه جنبه لوکس بودن دارد و در موارد خیلی خاص مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل کیف برای افرادی که اهل مد هستند گزینه مناسبی می باشد زیرا جنبه کاربردی خاصی ندارد.

کیف دخترانه چرمی کیف چرمی دخترانه به صورت چرم مصنوعی و چرم طبیعی در بازار موجود می باشند. این مدل کیف های دخترانه بسیار لوکس هستند. شما می توانید کیف چرمی مورد نظر خود را با رنگ روشن و یا تیره انتخاب نمایید. استفاده از یک کیف دخترانه چرمی دست دوز زیبایی  خاصی را به تصویر می کشد، به گونه ای که نظر دیگران را به سوی شما جذب می کند.

https://rozup.ir/view/3329030/Leather-bags-6.jpg


کیف دخترانه چرم
کیف دخترانه چرم

کیف رنگین کمانی

این مدل کیف دخترانه یکی دیگر از انواع کیف دخترانه می باشد که در صورت ست کردن آن با کفش جلوه بسیار زیبایی دارد. شما می توانید لباس های سفید و مشکی خود را با کیف  و کفش رنگین کمانی به زیبایی ست کنید. در صورتی که برای مهمانی های دوستانه و دید و بازدیدهای مراسم نوروز به دنبال سبک خاص هستید کیف رنگین کمانی دخترانه می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. این کیف ها دارای تم های رنگی شاد هستند و اغلب برای مهمانی های دوستانه گزینه مناسبی محسوب می شوند. انتخاب یک کیف رنگین کمانی با تم رنگی متفاوت می تواند باعث شود تا تیپ شما کاملا خاص و منحصر به فرد به نظر برسد.

silarshop.com

مطالب مشابه

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش